Podczas wyścigu Tour de Pologne dron przyłapał młodą parę. Ich mina mówi wszystko!

i

Autor: Screen: Facebook/TVP Sport Podczas wyścigu Tour de Pologne dron przyłapał młodą parę. Ich mina mówi wszystko!

Podczas wyścigu Tour de Pologne DRON przyłapał młodą parę. Ich mina mówi wszystko! [WIDEO]

2021-08-13 9:26

W trakcie wydarzeń sportowych kamery potrafią czasem zarejestrować sytuacje, które wcześniej nie były planowane. Tak było podczas tegorocznego Tour de Pologne. Podczas czwartego etapu wyścigu dron przyłapał nad rzeką, zupełnie nieświadomą całej sytuacji, Młodą Parę. Ich miny są bezcenne! Zobaczcie wideo!

W miniony czwartek odbył się czwarty etap Tour de Pologne. Trasa prowadziła z Tarnowa do Bukowiny. Kolarze po drodze mijali wiele urokliwych zakątków, jak lasy czy pola. Przejeżdżali też przez most nad rzeką. I właśnie to miejsce upatrzyła sobie zakochana para.

Okazało się jednak, że mają nieproszonego "szpiega". Ich poczynania zostały zarejestrowane przez drona, który dokumentował przebieg Tour de Pologne. Nagranie przedstawiające całą sytuację możecie zobaczyć TUTAJ

ESKOWE studio, słuchacze i zabawa! Fest Festival najgorętszą imprezą lata!

Okazało się, że zakochani byli w trakcie sesji ślubnej. Pani Młoda miała na sobie piękną suknią, a Pan Młody założył elegancki garnitur. Sceneria na zdjęcia wprost wymarzona! Ich początkowo kobieta była nieco zawstydzona to już po chwili szeroko się uśmiechała i machała do kamery. Trzeba przyznać, że dodatkowo takie nagranie z drona jest dodatkowo wspaniałą pamiątką!

Czwarty etap Tour de Pologne wygrał Joao Almeida (Portugalia/Deceuninck-Quick-Step) z czasem 3:51.32. Drugi był Matej Mohoric (Słowenia/Bahrain Victorious), a trzeci Andrea Vendrame (Włochy/AG2R Citroen). Tuż za podium znalazł się Michał Kwiatkowski (Polska/Ineos Grenadiers).

Piąty etap Tour de Pologne rozpocznie się w piątek, 13 sierpnia. Kolarze wyruszą z Chochołowa i pojadą do Bielsko-Białej (173 km).

Sonda
Czy lubisz walki na gołe pięści?