Tarnów. Kierowca fiata wjechał w chryslera. Kilka miesięcy wcześniej stracił prawo jazdy

2022-12-22 13:36

W środę, 21 grudnia 2022 roku, w godzinach wieczornych na ulicy Do Huty w Tarnowie doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Kierowca fiata, próbując ściąć zakręt, wjechał w chryslera. Po przybyciu na miejsce policjantów okazało się, że sprawca wypadku od kilku miesięcy ma cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

Zderzenie czołowe samochodów osobowych na ulicy do Huty w Tarnowie

W minioną środę, około godziny 19:00, na ulicy do Huty w Tarnowie miało miejsce groźnie wyglądające zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierujący fiatem 31-letni mężczyzna, podczas próby ścięcia zakrętu, doprowadził do zderzenia z chryslerem, którym kierowała 29-letnia kobieta. Na miejscu pojawili się policjanci ruchu drogowego oraz służby ratunkowe. Mundurowi ustalili, że sprawca od września bieżącego roku ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Wskutek zderzenia ucierpiała mieszkanka Tarnowa, która z urazem barku została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

31-letniemu mieszkańcowi powiatu tarnowskiego za spowodowanie wypadku oraz naruszenie zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi godzi do 3 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Co to za kraj? Nie patrz na mapę, tylko skorzystaj z podpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Kształt którego kraju przypomina obcas?
Po włamaniu zapomnieli worka z łupem. Wszystko się nagrało! Włamywacze jak z „Gangu Olsena”