Siemiechów. Audi z czwórką młodych ludzi wylądowało na dachu [GALERIA]

2023-02-13 13:32

W piątek, 10 lutego 2023 roku, około godziny 22:00 na drodze wojewódzkiej nr 980 w Siemiechowie, miejscowości położonej w powiecie tarnowskim, w gminie Gromnik, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w przepust i wylądował na dachu.

Dachowanie audi w Siemiechowie pod Tarnowem

W piątek, 10 lutego 2023 roku, w godzinach wieczornych w miejscowości Siemiechów, na drodze wojewódzkiej nr 980, kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przepust drogowy, co zakończyło się dachowaniem. W samochodzie osobowym podróżowało czworo młodych ludzi – mężczyźni w wieku 18 i 20 lat oraz 19-letnia kobieta. W wyniku zdarzenia żadna z osób nie odniosła poważniejszych obrażeń. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu, sprawdzili trzeźwość kierowcy. Okazało się, że nie prowadził on pojazdu pod wpływem alkoholu.

Droga wojewódzka nr 980, na której doszło do zdarzenia, była przez pewien czas nieprzejezdna. Na miejscu pracowali strażacy z PSP Siedliska oraz OSP Siemiechów i OSP KSRG Gromnik, a także zespół ratownictwa medycznego i policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ PRL. Kartki w PRL-u. Pamiętasz takie zakupy?

Pytanie 1 z 10
Za spekulację kartkami:
One Billion Rising 2023 w Tarnowie