bmw

i

Autor: Pixabay / Komenda Powiatowa Policji w Bochni

Rozpędził bmw do ponad 140 km/h w obszarze zabudowanym. Nie zważał nawet na przejście dla pieszych

2023-02-21 11:25

Funkcjonariusze z bocheńskiej drogówki zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Brzesko, który w piątek, 17 lutego 2023 roku, rozpędził swoje bmw do 141 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości. Kierowca przekroczył ją aż o 91 km/h. Ponadto na drodze, którą się poruszał, znajdowało się przejście dla pieszych. Jednak i to nie przekonało go do zdjęcia nogi z gazu.

Ispina. Kierowca bmw pędził ponad 140 km/h w obszarze zabudowanym

W piątek, 17 lutego 2023 roku, policjanci w całym kraju prowadzili działania pod nazwą „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, które polegały na szczególnym zwracaniu uwagi na kierujących, którzy nie stosują się do obowiązujących przepisów, przede wszystkich w rejonach przejść dla pieszych. Takiego kierowcę zatrzymali mundurowi z Wydziału Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Bochni, którzy kontrolowali prędkość w miejscowości Ispina, położonej w powiecie bocheńskim, w gminie Drwinia. Na odcinku znajdującym się w obrębie przejścia dla pieszych dokonali pomiaru prędkości kierującego osobowym bmw. Okazało, że pędzi on aż 141 km/h, pomimo iż w obszarze zabudowanym obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Policjancie niezwłocznie zatrzymali mężczyznę i przedstawili mu powód kontroli.

Piratem drogowym okazał się 27-letni mieszkaniec gminy Brzesko. Mundurowi za popełnione wykroczenie ukarali go mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, a na jego konto wpłynęło 15 punktów karnych. Kierowca bmw stracił również prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Kierowca bmw przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 91 km/h

i

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Bochni Kierowca bmw przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 91 km/h

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Słynni prezydenci USA. Znane nazwiska, lecz trudne pytania. Nawet amerykaniści będą mieć problem

Pytanie 1 z 12
Już dziś w Polsce gościmy Joe Bidena. Którym jest on prezydentem USA w historii?
Tramwajowy paraliż w Warszawie. Awaria na Grochowskiej