szyba

i

Autor: Straż Miejska w Tarnowie (strazmiejska.tarnow.pl)

Strażnic miejscy zatrzymali wandala

Rozbił szybę w oknie, a potem próbował uciec autobusem. Nie odjechał za daleko

2023-03-14 9:25

W czwartek, 9 marca 2023 roku, we wczesnych godzinach porannych, mężczyzna przechodzący ulicą Lwowską w Tarnowie cisnął kamieniem w okno jednego z budynków mieszkalnych. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia i wsiadł do autobusu komunikacji miejskiej. W pościg za wandalem ruszyli strażnicy miejscy.

Strażnicy miejscy zatrzymali sprawcę rozbicia szyby przy ulicy Lwowskiej w Tarnowie

W czwartek, 9 marca 2023 roku, do dyżurnego Straży Miejskiej w Tarnowie wpłynęło zgłoszenie o rozbitej szybie w oknie jednego z budynków mieszkalnych przy ulicy Lwowskiej. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia i wsiadł do autobusu komunikacji miejskiej. Mundurowi, na podstawie szczegółowych informacji pozyskanych od zgłaszającego incydent, namierzyli pojazd i podjęli pościg. Mężczyznę, który wciąż znajdował się w autobusie, udało się zatrzymać w rejonie przystanku Słoneczna – Orkana.

Strażnicy miejscy przekazali sprawcę rozbicia szyby w oknie w budynku przy ulicy Lwowskiej przekazali tarnowskim policjantom, którzy będą prowadzić w tej sprawie dalsze czynności. Mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pamiętasz, gdzie były kręcone polskie seriale lat 70 i 80? QUIZ z klasyki

Pytanie 1 z 10
Serial "Pan Samochodzik i Templariusze" kręcono w następujących lokacjach:
Motorniczy-bohater! Uratował starszą i zagubioną pasażerkę