Rudi Schuberth

i

Autor: AKPA/Prończyk Rudi Schuberth i grupa taneczna Volt podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2001 roku

QUIZ

Quiz. Polskie przeboje o plaży i morzu. Jak dobrze pamiętasz wakacyjne piosenki?

Wakacje są czasem, kiedy plaże są oblegane przez spragnionych słońca wczasowiczów. Miesiące letnie wiele osób spędza nad rzekami, jeziorami czy morzem. Nieodłącznym elementem wakacyjnego relaksu jest rzecz jasna muzyka. Przygotowaliśmy quiz z największymi przebojami z plażą i morzem w tle. Komplet punktów zdobędą tylko prawdziwi wielbiciele odpoczynku w pełnym słońcu!

Pamiętasz, kto śpiewał największe polskie przeboje o plaży i morzu? Quiz

Jak powszechnie wiadomo, wolny czas najlepiej spędza się przy dźwiękach ulubionej muzyki. Nic dziwnego, że w czasie wakacji największe przeboje rozbrzmiewają w plenerze i cieszą ucho spragnionych słońca urlopowiczów. Wielu artystów ma w swoim repertuarze piosenki o plaży i morzu, którego od lat królują w rozgłośniach radiowych i stały się ogólnopolskimi hitami.

Przygotowaliśmy dla was test wiedzy z 10 pytaniami, dzięki któremu przypomnicie sobie największe polskie przeboje o plaży i morzu. Warto więc przystąpić do quizu i sprawdzić swoją wiedzę. Życzymy powodzenia!

Quiz. Polskie przeboje o plaży i morzu. Jak dobrze pamiętasz wakacyjne piosenki?

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewał przebój „Na jednej z dzikich plaż”?

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tak żegnano szkołę w PRL-u! Zobacz jak wtedy wyglądały zakończenia roku! [GALERIA]

Paul McCartney wskazał swój ulubiony utwór The Beatles. Wybór dla wielu będzie zaskoczeniem!