Szlak Maszkaronów w Tarnowie

i

Autor: Krystian Janik Potrafisz rozpoznać po zdjęciach, gdzie znajdują się tarnowskie maszkarony?

QUIZ

Quiz. Maszkarony opanowały Tarnów! Rozpoznasz po zdjęciu, gdzie się znajdują?

Szlak Maszkaronów jest jedną z największych atrakcji na mapie Tarnowa. Każdego dnia przyciąga mieszkańców miasta, a także turystów. 30-centymetrowe figurki maszkaronów, nawiązujące fantastycznych, nieco strasznych głów, ulokowanych na ratuszu na tarnowskim rynku, zostały umieszczone w czternastu różnych lokalizacjach. Przygotowaliśmy quiz, w którym pokazujemy zdjęcie maszkarona, a waszym zadaniem będzie wskazanie miejsca, w którym się znajdują. Sprawdźcie się w naszym quizie!

Rozpoznasz po zdjęciu, gdzie znajdują się tarnowskie maszkarony? Quiz

Szlak Maszkaronów w Tarnowie pokochali mieszkańcy miasta i turyści. Znajduje się na nim czternaście 30-centymetrowych figurek: Duch Teatru, Strażnik Żywiołów, Strażnik Tożsamości, Maszkaron Młodych, Trefniś, Sprzedawca Marzeń, Wynalazca, Maszkaron Wszechświata, Nowy Mieszkaniec, Zaczytany, Wiedząca (Ta, która wszystko wie), Filmowiec, Czystej Wody Maszkaron oraz Zakochane Maszkarony.

Przygotowaliśmy dla was test wiedzy z 14 pytaniami, dzięki którym przejdziecie się Szlakiem Maszkaronów w Tarnowie. Czy rozpoznacie po zdjęciach, gdzie znajdują się figurki? Warto więc przystąpić do quizu i sprawdzić swoją wiedzę. Życzymy powodzenia!

Quiz. Maszkarony opanowały Tarnów! Czy rozpoznasz po zdjęciu, gdzie się znajdują?

Pytanie 1 z 14
Gdzie znajduje się Duch Teatru?
Duch Teatru

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Szlak Maszkaronów w Tarnowie. To jedyna w swoim rodzaju atrakcja na mapie Małopolski! [GALERIA]

Oto nowy projekt Muńka Staszczyka! Nie zabrakło zaskoczeń