POŻAR poddasza w Tarnowie. Konieczna była EWAKUACJA 12 osób [ZDJĘCIA]

2022-10-02 9:18

To była niespokojna noc w Tarnowie. W jednej z kamienic przy ulicy Rejtana, na poddaszu wybuchł pożar. Konieczna była ewakuacji 12 mieszkańców. Akcja strażaków trwała kilka godzin, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ogień pojawił się na poddaszu kamienicy przy ulicy Rejtana w Tarnowie około godziny 2:30 w nocy. Objął także konstrukcję dachu, dlatego przybyli na miejsce strażacy zdecydowali o konieczności ewakuacji mieszkańców. Z budynku wyprowadzono bezpiecznie 12 osób, które znalazły schronienie w autobusie zadysponowanym przez Wydział Zarządzania Kryzysowego tarnowskiego magistratu.

Akcja strażaków trwała około czterech godzin. Druhowie ugasili ogień, oddymili pomieszczenia a następnie wykonali niezbędne dla bezpieczeństwa prace rozbiórkowe na poddaszu. Na razie nie wiadomo jakie były przyczyny pojawienia się ognia, to wyjaśni dalsze postępowanie. Na szczęście nikt z mieszkańców nie ucierpiał. Lokal, w którym zaczął się pożar nie nadaje się jednak do zamieszkania, dlatego poszkodowanym zaproponowano lokale zastępcze.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nieśmiały czy pewny siebie? Jakim typem człowieka jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jak duże jest twoje grono znajomych?