policja

i

Autor: Podkarpacka Policja Zdjęcie ilustracyjne

Na sygnale

Potrącenie 16-latki przez ciężarówkę na drodze krajowej nr 94 pod Tarnowem. Poszkodowana trafiła do szpitala

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Ładna, w powiecie tarnowskim, w gminie Skrzyszów. Wysiadająca z busa na przystanku 16-latka została potrącona przez jadący w kierunku Pilzna samochód ciężarowy. Nie wiadomo z jakich przyczyn nastolatka znalazła się na jezdni, bowiem w rejonie miejsca zdarzenia nie ma przejścia dla pieszych, a droga nie jest oświetlona. Dziewczyna doznała obrażeń i wymagała przewiezienia do tarnowskiego szpitala.

Ładna. Potrącenie nastolatki przez ciężarówkę na DK94

W środę, 6 grudnia 2023 roku, około godziny 19:30 na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Ładna, wysiadająca z busa 16-latka z niewyjaśnionych przyczyn znalazła się na nieoświetlonej jezdni i została potrącona przez samochód ciężarowy. Kierujący pojazdem, chcąc uniknąć uderzenia w dziewczynę, zjechał na przeciwległy pas ruchu i niewiele brakowało, aby wylądował w przydrożnym rowie.

Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z JRG 2 Tarnów i OSP Ładna, a także zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Nastolatka doznała obrażeń i została przetransportowana do szpitala. DK94 w czasie działania służb ratunkowych przez około 2 godziny była całkowicie nieprzejezdna.

Przyczyny i okoliczności potrącenia nastolatki przez ciężarówkę wyjaśniają tarnowscy policjanci.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Ktoś notorycznie wybija szyby w lokalu tarnowskiej fundacji [GALERIA]

Województwa i ich stolice. Rozwiąż szybki quiz z mapy Polski

Pytanie 1 z 16
Stolicą województwa mazowieckiego jest miasto...
Pobili ochroniarza, bo zwrócił im uwagę. Policja pokazała drastyczne wideo