Peugeot roztrzaskał się pod Tarnowem. Samochód wypadł z drogi i wylądował w rowie [GALERIA]

2023-02-27 13:47

W niedzielę, 26 lutego 2023 roku, na drodze wojewódzkiej nr 984, pomiędzy Smykowem, miejscowością położoną w powiecie dąbrowskim, a Nowym Żukowicami, miejscowością w powiecie tarnowskim, doszło do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący peugeotem stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w przydrożnym rowie.

Niebezpieczny wypadek na trasie z Lisiej Góry do Mielca

W niedzielę, 26 lutego 2023 roku, po godzinie 16:00 na trasie z Lisiej Góry do Mielca, na pograniczu Smykowa i Nowych Żukowic, kierujący peugeotem stracił panowanie nad pojazdem, po czym wypadł z drogi i wylądował w przydrożnym rowie. Samochód osobowy w wyniku wjechania do lasu uległ poważnemu uszkodzeniu. Poszkodowany kierowca wymagał pomocy medycznej i został przetransportowany do szpitala.

Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 984, na której doszło do zdarzenia, występowały utrudnienia. Działania służb ratunkowych trwały ponad godzinę. W tym czasie ruch odbywał się wahadłowo. Na miejsc pracowali strażacy z OSP Stare Żukowice, OSP Nowe Żukowice oraz JRG 2 Tarnów, a także zespół ratownictwa medycznego i policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ PRL: Jak się mieszkało za komuny? Pamiętasz te mieszkania?

Pytanie 1 z 10
W domach z betonu nie było:
Kierowcy spadają autami z kościelnych schodów na Białołęce