PAGEN

i

Autor: Materiały prasowe

PAGEN sponsorem strategicznym LUBE Volley. Na koszulkach włoskiego klubu pojawi się logo polskiej firmy

2022-09-30 18:00

PAGEN, polski producent okien, drzwi, rolet i bram garażowych, związał się na trzy najbliższe sezony z A.S. LUBE Volley, 7-krotnym siatkarskim mistrzem Włoch. Krajowa marka będzie promowana w czasie rozgrywek Superliga Serie A, Pucharu Włoch oraz siatkarskiej Ligi Mistrzów. Do oficjalnego ogłoszenia podpisania kontraktu doszło w drugiej połowie września podczas konferencji prasowej w Civitanova.

Polski producent okien sponsorem strategicznym siatkarskiego giganta

Firmę PAGEN podczas konferencji prasowej reprezentowali Dominik Chamioło – Prezes Zarządu, Paweł Zatorski – Generalny Dyrektor Handlowy, Monika Romaniszyn – Dyrektor Eksportu, Katarzyna Chamioło – Prokurent spółki, odpowiedzialna za koordynację projektów CSR oraz Jacek Wach – Dyrektor Marketingu. Natomiast LUBE Volley reprezentowali m.in. Simona Sileoni – Prezydent Klubu, Giuseppe Cormio – Dyrektor Generalny, a także największe gwiazdy Klubu – mistrzowie świata Simone Anzani i Mattia Bottolo oraz charyzmatyczny Ivan Zaytsev.

Klub LUBE Volley jest jednym z najbardziej utytułowanych włoskich klubów siatkarskich. Sięgał 7-krotnie po Mistrzostwo Włoch, 7-krotnie po Puchar Włoch, 4-krotnie po Superpuchar Włoch, 3-krotnie po Puchar CEV, Puchar Challenge, 2-krotnie triumfował w Lidze Mistrzów, zdobywając także Klubowe Mistrzostwo Świata. W barwach klubu występowali reprezentanci Polski: Sebastian Świderski, Bartosz Kurek oraz Mateusz Bieniek. LUBE Volley reprezentował również jeden z najbardziej utytułowanych siatkarzy na świecie – Osmany Juantorena.

Konferencja odbyła się w dniu losowania grup siatkarskiej Ligi Mistrzów. Zawodnicy LUBE Volley w fazie grupowej zmierzą się z zespołami Knack Roselare i Tours VB, co będzie okazją do promocji polskiej firmy w Belgii i Francji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?
Nowy stadion w Szczecinie już gotowy! Mieszkańcy poznali jego tajemnice