Policja radiowóz

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Na sygnale

Nietrzeźwa matka odwoziła 13-letniego syna do szkoły. Tłumaczyła się, że dzień wcześniej wypiła jeden kieliszek

Policjanci z tarnowskiej drogówki, podczas wykonywania rutynowych kontroli, zatrzymali 38-letnią kobietę, która odwoziła do szkoły swojego 13-letniego syna. Mieszkanka powiatu tarnowskiego miała w organizmie blisko 1 promil alkoholu. Mundurowym tłumaczyła się, że wypiła dzień wcześniej jeden kieliszek wódki.

Policjanci z Tarnowa zatrzymali nietrzeźwą matkę, która odwoziła dziecko do szkoły

Funkcjonariusze ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, prowadząc działania pn. „Trzeźwy Poranek”, zatrzymali 38-letnią mieszkankę powiatu tarnowskiego, która odwoziła 13-letniego syna do szkoły. Kobieta miała w organizmie prawie 1 promil alkoholu. Policjantom tłumaczyła się, że poprzedniego dnia wypiła jeden kieliszek wódki. Ze względu na stan nietrzeźwości nie mogła kontynuować dalszej jazdy.

Policjanci wszczęli przeciwko 38-letniej mieszkance powiatu tarnowskiego postępowanie w związku z prowadzeniem samochodu w stanie nietrzeźwości. Grozi jej utrata prawa jazdy, wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Powiat tarnowski. Zderzenie czołowe osobówki z wozem strażackim [GALERIA]

Slang policyjny. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to:
Policyjny pościg za pijanym kierowcą!