Na sygnale

Makabryczne odkrycie w Jadownikach. Z rzeki wyłowiono ciało zaginionej 70-latki

2024-02-22 15:14

Makabrycznego odkrycia dokonano w Jadownikach, miejscowości położonej w powiecie brzeskim. Policjanci i strażacy, którzy od ubiegłego piątku (16 lutego) poszukiwali zaginionej 70-letniej mieszkanki Jadownik, znaleźli w rzece Uszwica zwłoki kobiety. Funkcjonariusze z Brzeska potwierdzili, że należały one do poszukiwanej seniorki.

Jadowniki. Tragiczny finał poszukiwań 70-latki. Z rzeki wyłowiono jej ciało

W środę, 21 lutego 2024 roku, w godzinach popołudniowych w rzece Uszwica w Jadownikach znaleziono zwłoki kobiety. Od minionego piątku, 16 lutego, na terenie powiatu brzeskiego trwały poszukiwania 70-letniej mieszkanki Jadownik. Policja z Brzeska, jak informuje portal Bochnianin.pl, po wykonaniu wstępnych oględzin, potwierdziła, że wyłowione z rzeki ciało należy do zaginionej seniorki.

Przyczyny i okoliczności śmierci 70-latki nie są znane. Na czwartek, 22 lutego, zaplanowano przeprowadzenie sekcji zwłok, która ma wyjaśnić, jak doszło do zgonu mieszkanki Jadownik. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy czujesz się w swojej miejscowości bezpiecznie?
Magda zabiła babcię