Taśma policyjna

i

Autor: materiały policji / zdjęcie poglądowe

Na sygnale

Makabryczne odkrycie pod Brzeskiem. Zwłoki mężczyzny znaleziono w stawie

2024-05-27 14:58

Makabrycznego odkrycia dokonali przypadkowi przechodnie w miejscowości Szczurowa, położonej w powiecie brzeskim. Zauważyli znajdującego się w stawie mężczyznę. Udało im się wyciągnąć go na brzeg. Okazało się, że już nie żył. Ciało ostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Szczurowa. W stawie znaleziono ciało mężczyzny. Śledczy wyjaśniają okoliczności jego śmierci

W niedzielę, 26 maja 2024 roku, w miejscowości Szczurowa, w przysiółku Włoszyn, przechodzące w pobliżu porośniętego trawą zbiornika wodnego osoby postronne zauważyły znajdujące się w nim mężczyznę. Po wyciągnięciu na powierzchnię okazało się, że już nie żył. Zaalarmowane służby ratunkowe, które pojawiły się na miejscu zdarzenia, potwierdziły zgon.

W Szczurowej, gdzie doszło do ujawnienia zwłok, pracowali strażacy z JRG Brzesko oraz OSP KSRG Szczurowa, a także policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych, które mają wyjaśnić okoliczności jego śmierci.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

W regionie tarnowskim pojawił się niedźwiedź brunatny [ZDJĘCIA]

Quiz. „Rambo”, „Commando”, „Szklana pułapka”. Jak dobrze pamiętasz filmy akcji ery VHS?

Pytanie 1 z 10
Kim był John Matrix, w którego w filmie „Commando” wcielił się Arnold Schwarzenegger?
Makabra w Woli Szczucińskiej – wypowiedź policji