Milioner

i

Autor: Pixabay / Instagram: therealriskyricky - screen Żona milionera musi spełniać osiem wymagań

Wiadomości

Ma męża milionera. Będąc jego żoną musi spełniać osiem wymagań!

Bycie żoną dubajskiego milionera wiąże się z dużymi zmianami w życiu. Przekonała się o tym Linda, która wyszła za Ricky'ego Andrade. Mężczyzna w swoich mediach społecznościowych podzielił się niedawni z obserwującym ośmioma wymaganiami, które powinna spełniać jego partnerka. Jakie rzeczy znalazły się na liście stworzonej przez bogacza? Sprawdźcie w naszym materiale.

Milioner postawił swojej żonie osiem wymagań. Kobieta musi je spełniać!

Ricky Andrade, prowadzący w mediach społecznościowych (TikTok, Instagram) profile pod nazwą „Risky Rocky”, podzieli się ze swoimi obserwującymi ośmioma wymaganiami jakiej musi spełniać jego żona Linda. Mężczyzna zazwyczaj opowiada o tym, jak wygląda życie dubajskiego milionera. Tym razem jednak postanowił skupić się na swojej drugiej połówce. Jak się okazało, przed jego ukochaną stoją konkretne wyzwania.

Pierwszym wymogiem bycia żoną milionera z Dubaju jest zakaz samodzielnego gotowana w domu. Dlatego też małżonkowie wychodzą na obiady do ekskluzywnych restauracji. Do drugie, Lind musi ubierać się w sklepach z markową odzieżą. Nie może jednak sama chodzić na zakupy, więc do galerii handlowych wychodzą wspólnie. Mężczyzna podkreśla, że najchętniej ogląda swoją żonę w stylizacjach od Chanel. Kobieta nie może też sama wykonywać makijażu. Za jej wygląd odpowiadają profesjonalne wizażystki. Ponadto Linda nie może jadać posiłków w lokalach, które nie mają pięciu gwiazdek. Nie może też płacić rachunków. Za to ma przeżywać z nim przygody.

Osiem wymagań dubajskiego milionera spotkało się z krytyką promowanego przez niego materializmu. Jednak sporej części osób spodobał się taki tryb życia. Pod nagraniem można przeczytać komentarze takie, jak: „To są standardy, które mi się podobają”, „Idealny mąż” czy „Będę kochać mojego męża, nawet jeśli nie da mi nic luksusowego”.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pałac Goetza w Brzesku. Dawna siedziba rodziny Goetzów-Okocimskich, właścicieli Browaru Okocim [GALERIA]

Quiz. Bez tych piosenek nie było Sylwestra w latach 80. Jak dobrze pamiętasz tamte przeboje?

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewał przebój „If I Could Turn Back Time”?
Tak dzisiaj wyglądają filmowe Galerianki. Aktorki są nie do poznania!