Juwenalia 2024

Lady Pank na juwenaliach w Tarnowie. Świetny koncert legendy polskiego rocka! [GALERIA]

2024-05-26 16:37

Juwenalia w Tarnowie 2024. Lady Pank to jeden z najlepszych polskich zespołów, a także niekwestionowana legenda rocka. Nic dziwnego, że przyciągnęli tłumy na kampus Akademii Tarnowskiej, gdzie w sobotę, 25 maja odbył się koncert juwenaliowy. W repertuarze gwiazdy wieczoru nie zabrakło takich przebojów, jak: „Kryzysowa narzeczona”, „Mniej niż zero”, „Fabryka Małp”, „Zawsze tam gdzie ty”, „Na co komu dziś” czy „Stacja Warszawa”. Przed Lady Pank zagrały dwa tarnowskie zespoły: Zorza oraz Time.

Lady Pank gwiazdą koncertu juwenaliowego Akademia dla Tarnowa

Zespół Lady Pank był gwiazdą koncertu juwenaliowego, który odbył się w sobotę, 25 maja 2024 roku na kampusie Akademii Tarnowskiej. Lady Pank to legendarny polski zespół rockowy, założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 40 lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

Zobaczcie, jak wyglądał koncert juwenaliowy w Tarnowie! [ZDJĘCIA]

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Jak dobrze pamiętasz debiutancką płytę Lady Pank? To arcydzieło polskiego rocka!

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Mniej niż zero”. „Myślisz może, że więcej coś znaczysz, bo masz rozum...”
10 piosenek dzięki którym Lady Pank jest popularny. Te hity pokochali Polacy!