Kevin Jonas

i

Autor: Rex Features/East News Kevin Jonas ma raka skóry

Wiadomości

Kevin Jonas ma raka. 36-letni muzyk przekazał smutną wiadomość

Kevin Jonas, amerykański wokalista i aktor, znany z występów w zespole Jonas Brothers, który współtworzy ze swoimi braćmi – Joe i Nickiem, przekazał w social mediach smutną wiadomość. Lekarze zdiagnozowali u niego raka skóry. 36-letni muzyk ma już za sobą zabieg usunięcia zmiany nowotworowej, która pojawiła się na jego ciele. W nagranym wideo poprosił sowich fanów, aby nie lekceważyli żadnych zmian na swojej skórze.

Kevin Jonas ma raka skóry. Muzyk zaapelował do swoich fanów

Kevin Jonas, popularny amerykański wokalista i aktor, poinformował w swoich mediach społecznościowych, że wykryto u niego raka podstawnokomórkowego, będącego rodzajem złośliwego nowotworu skóry.

— Poddaję się dziś zabiegowi usunięcia raka podstawnokomórkowego. Tak, to jest mały rak skóry, który zaczął rosnąć. Teraz będę mieć zabieg, aby go usunąć. Więc zaczynamy — przekazał za pośrednictwem social mediów Kevin Jonas.

W dalszej części nagrania artysta podzielił się ze swoimi fanami refleksjami po zabiegu usunięcia nowotworu. Zaapelował do obserwujących, aby nie lekceważyli żadnych zmian na swojej skórze i nie zapominali o regularnym „sprawdzaniu pieprzyków”.

Rak podstawnokomórkowy skóry – charakterystyka

Rak podstawnokomórkowy skóry, jak czytamy na portalu zwrotnikraka.pl, należy do najczęściej występujących postać raka skóry. Stanowi aż 75 proc. wykrywanych przypadków. Zmiany pojawiają się zazwyczaj na skórze głowy i szyi. Może rozwijać się również w skórze powiek, czoła, nosa czy policzków. Nie występuje na stopach, dłoniach czy błonach śluzowych. Rak podstawnokomórkowy skóry charakteryzuje się brakiem przerzutów odległych oraz miejscową złośliwością.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

64-letnia Beata Kozidrak zachwyca sylwetką nastolatki. Jak zmieniała się wokalistka Bajmu? [GALERIA]

Quiz. Jak dobrze pamiętasz debiutancką płytę Lady Pank? To arcydzieło polskiego rocka!

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Mniej niż zero”. „Myślisz może, że więcej coś znaczysz, bo masz rozum...”
Męskie Granie Orkiestra 2024: kulisy powstania "Wolnych duchów"