HIP HOP

i

Autor: Studio TANecznik

HIP HOP WORKSHOP. Warsztaty z Oskarem Handermanderem w Studiu TANecznik

2023-02-15 13:52

W niedzielę, 19 lutego 2023 roku, w godzinach od 12:00 do 15:00 w Studiu TANecznik przy ulicy Mościckiego 228 (I piętro) odbędą się warsztaty HIP HOP WORKSHOP, które poprowadzi Oskar Handermander. Będzie to doskonała okazja do poznania zarówno hip-hopu, jak i innych styli tanecznych.

HIP HOP WORKSHOP – warsztaty z Oskarem Handermanderem

Już w najbliższą niedzielę, 19 lutego 2023 roku, w godzinach od 12:00 do 15:00 w Studio TANecznik przy ulicy Mościckiego 228 (I piętro) odbędą się warsztaty HIP HOP WORKSHOP, które poprowadzi Oskar Handermander, niezwykle kreatywny artysta, czujący się doskonale w praktycznie każdym stylu muzycznym. Organizatorem wydarzenia jest tarnowskie Studio TANecznik.

– Projekt przeznaczony jest dla tancerzy nie tylko hip-hop, ale również innych styli tanecznych. Zajęcia dają uczestnikom narzędzia pomagające im w improwizacji oraz pracy nad kreatywnością i oryginalnością w ich stylu. Dodatkowo pokazane będą ciekawe inspiracje, które mogą otworzyć wam taneczne głowy – mówi Oskar Handermander.

Na warsztaty HIP HOP WORKSHOP z Oskarem Hardenmanderem można się zapisać poprzez wiadomość prywatną: mailowo (studio.tanecznik@gmail.com) lub telefonicznie (790361300). Więcej informacji znajduje się na Facebooku Studia TANecznik.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Piosenka czy wiersz? My podajemy fragment, Ty zgadujesz

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. "Ile dałbym, by zapomnieć Cię, Wszystkie chwile te, które są na nie". Co to jest?
M jak miłość. Nowy romans u Mostowiaków. Marysia połączy Maję i Tomasza wbrew Arturowi!