Na sygnale

Groźny wypadek pod Tarnowem. Samochód wypadł z drogi i dachował na polu uprawnym. Cztery osoby zostały ranne [GALERIA]

2023-12-31 14:22

Do niebezpiecznie wyglądającego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 973 pomiędzy Żabnem a Niecieczą. Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, po czym wypadł z drogi i dachował na polu uprawnym. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosły cztery osoby.

Żabno. Osobówka dachowała na polu uprawnym na drodze wojewódzkiej nr 973

W nocy z soboty na niedzielę (30/31 grudnia 2023 roku) po godzinie 1:00 w Żabnie, miejscowości położonej w powiecie tarnowskim, na drodze wojewódzkiej nr 973 w kierunku Niecieczy, kierujący lexusem stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Osobówka dachowała i wylądowała w przydrożnym polu uprawnym.

Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z JRG 1 Tarnów, JRG Dąbrowa Tarnowska oraz druhowie z OSP Żabno, a także zespół ratownictwa medycznego i policja. Cztery osoby znajdujące się w osobówce, dwóch mężczyzn i dwie kobiety w wieku 24 lat, odniosły obrażenia i wymagały pomocy medycznej. Wszyscy poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. Dziania ratunkowe trwały prawie dwie i pół godziny. W tym czasie droga była całkowicie wyłączona z ruchu.

Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego wyjaśniają policjanci.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Jak dobrze pamiętasz serię „Rocky”? 10/10 i jesteś mistrzem wagi ciężkiej!

Pytanie 1 z 10
Jaki pseudonim miał Rocky Balboa?
Huknął fordem kobietę na pasach. Wstrząsające nagranie