Wypadek na wiadukcie nad autostradą A4 pod Tarnowem

i

Autor: OSP Wierzchosławice

Groźny wypadek na A4. PIJANY obywatel Białorusi UDERZYŁ w barierki pod Tarnowem

2022-09-26 12:13

Do niebezpiecznego wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (25/26 września) nad autostradą A4. Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne na wiadukcie między Wierzchosławicami a Łętowicami. Kierującym okazał się 34-letni obywatel Białorusi, który miał blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany przez Policję.

Tarnowscy funkcjonariusze zatrzymali 34-letniego obywatela Białorusi, który około godziny 23:00 w niedzielę (25 września) jechał osobowym fordem z Łętowic w kierunku Wierzchosławic. Gdy znajdował się na wiadukcie nad autostradą A4, stracił panowanie nad swoim pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w bariery energochłonne.

Wypadek na wiadukcie nad autostradą A4 pod Tarnowem

i

Autor: OSP Wierzchosławice

Na miejscu pojawili się policjanci z KMP w Tarnowie, którzy przebadali mężczyznę alkomatem. Okazało się, że Białorusin był pijany. W wydychanym powietrzu wykryto prawie 2 promile alkoholu. 34-latek został przewieziony karetką do tarnowskiego szpitala, ponieważ na skutek wypadku doznał urazu ręki.

Na wiadukcie działali również strażacy z OSP w Wierzchosławicach, którzy zabezpieczyli zniszczone bariery.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Minimalna szansa na komplet

Pytanie 1 z 10
Jakiej narodowości był pisarz Karol May?
Policyjny pościg okiem kamery. Tak z bandziorami walczą polskie służby