Na sygnale

Duże utrudnienia na autostradzie A4 koło Tarnowa. Zablokowany pas w kierunku Krakowa [GALERIA]

2023-07-12 13:00

Uwaga kierowcy. Duże utrudnienia na autostradzie A4 między Tarnowem, a Brzeskiem. W środę, 12 lipca około godziny 12:00 na wysokości miejscowości Biadoliny Radłowskie doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. W jego wyniku ten ostatni dachował. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Droga szybkiego ruchu w kierunku Krakowa jest częściowo zablokowana.

Groźny wypadek na A4 koło Biadolin Radłowskich

Co najmniej jedna osoba ucierpiała w wypadku na autostradzie A4 koło Tarnowa. Do zdarzenia doszło w środę, 12 lipca 2023 roku koło południa. Na 479 kilometrze drogi szybkiego ruchu samochód osobowy zderzył się z busem. W wyniku tego ten ostatni dachował. Doszło też do kolejnej kolizji między pojazdami, które dojeżdżały do miejsca wypadku. Jeden z kierowców nie wyhamował i uderzył w tył poprzedzającego samochodu. Pas w kierunku Krakowa był przez dwie godziny całkowicie zablokowany.

Na miejscu działają strażacy, ekipy pogotowia ratunkowego i funkcjonariusze policji. Utrudnienia w tym miejscu potrwają kilka godzin. Po 14:00 policjanci puścili ruch lewym pasem. Trwa rozładowanie powstałego zatoru.

- Doszło tam do najechania samochodu osobowego na tył pojazdu typu bus, który dachował. Autostrada w kierunku Krakowa całkowicie zablokowana. Proponujemy dla kierowców jadący w kierunku zachodnim zjazd na węźle Tarnów-Centrum w kierunku drogi krajowej 94 i powrót na autostradę na węźle w Brzesku - czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ z gry Wiedźmin 3. Sprawdź, ile pamiętasz z gry i dodatków?

Pytanie 1 z 12
Jak nazywa się winnica w Toussaint będąca własnością Geralta z Rivii?
Mała bohaterka uratowała mamę