Auto retro

i

Autor: VinnyCiro/Pixabay/cc0 To będzie gratka dla miłośników motoryzacji

BRZESKO: Auta retro i tuningowane. Już w ten weekend odbędzie się CAR SHOW!

2022-10-06 8:00

To będzie prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji. W najbliższy weekend odbędzie się tam impreza pod hasłem CAR SHOW. Organizatorzy spodziewają się blisko setki aut, zarówno zabytkowych perełek, jak i nowoczesnych maszyn wyścigowych. Ale na tym nie koniec atrakcji!

Car Show 2022 w Brzesku

Jeżeli kochacie samochody to rezerwujcie sobie termin w najbliższą sobotę. 8 października w Brzesku odbędzie się impreza CAR SHOW. Będzie okazja, żeby z bliska zobaczyć zabytkowe oldtimery i odrestaurowane perełki na czterech kółkach, ale nie zabraknie też nowych wozów, w nowoczesnym malowaniu, ze spojlerami i dużą ilością koni mechanicznych pod maską.

POSŁUCHAJ organizatorów Car Show w Brzesku

- Spodziewamy się też sporej liczby motocykli, będą konkursy z nagrodami dla dzieci i dla dorosłych. Najmłodsi będą mogli korzystać z animacji i zabaw, nie zabraknie dmuchanej zjeżdżalni i oczywiście stoisk, na których będziecie mogli próbować piknikowych przysmaków – zapowiadają organizatorzy: Konrad Kłusek i Mariusz Zydroń.

Måneskin dla Eska Rock!

Wydarzenie będzie miało charytatywny charakter. Organizatorzy chcą zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację małego Wojtusia z Brzeska. Chłopiec cierpi na bardzo rzadko spotykaną chorobę Angelmana i wymaga stałej opieki medycznej oraz rehabilitacji. To wszystko pochłania ogromne koszty, które przekraczają możliwości finansowe rodziny. Dlatego zapraszają wszystkich do udziału w sobotniej imprezie.

- Okazuje się, że bardzo dużo osób i firm chce pomóc. Zgłaszają się do nas na przykład zakłady fryzjerskie, czy salony kosmetyczne. Oferują vouchery na usługi. To jest niesamowite. Jeżeli ktoś ma coś, co chciałby zlicytować dla Wojtusia, to zapraszamy. Będą licytacje, będą konkursy z nagrodami, wszystko po to, żeby zebrać jak największą kwotę – tłumaczy Mariusz Zydroń.

Dodatkowo organizatorzy zaprosili do udziału w sobotniej imprezie znanych muzyków i twórców internetowych. Niektórzy już zapowiedzieli swój przyjazd, inni jeszcze mają potwierdzić udział. Na pewno będzie można sobie zrobić z nimi zdjęcia na pamiątkę. CAR SHOW już w sobotę, 8 października, od godziny 10:00 na Placu Kupieckim w Brzesku. Warto zarezerwować sobie cały dzień, bo atrakcji przygotowano sporo. Na zakończenie organizatorzy przewidzieli pokaz fajerwerków.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak dobrze znasz domowe rośliny doniczkowe?

Pytanie 1 z 10
Co to za roślina?
Difenbachia