Bracia źle się poczuli po zjedzeniu winogron. Dzieci nie udało się uratować

i

Autor: unplash Bracia źle się poczuli po zjedzeniu winogron. Dzieci nie udało się uratować

Wiadomości

Bracia źle się poczuli po zjedzeniu winogron. Dzieci nie udało się uratować

Dwóch braci poczuło się źle po zjedzeniu winogron. Zaniepokojona matka chłopców wezwała pogotowie. Po przybyciu na miejsce ratowników medycznych okazało się, że konieczne będzie przeprowadzenie reanimacji. Niestety nie przyniosła ona oczekiwanych skutków. Młodszy chłopiec zmarł w karetce, a starszy tuż po przetransportowaniu do szpitala.

Śmierć dzieci po zjedzeniu winogron

Dwaj bracia, jak informuje serwis Dzień Dobry TVN, poczuli się źle i wymagali natychmiastowej interwencji służb medycznych. Przerażona matka chłopców wezwała karetkę pogotowia. Ratownicy medyczni, którzy pojawili się w domu rodziny, natychmiast rozpoczęli reanimację dzieci. Walka o ich życie trwała aż 45 minut, ale okazała się nieskuteczna. Młodszy chłopiec zmarł w karetce w drodze do szpitala, a starszy niedługo po przewiezieniu do placówki. Przyczyną zgonu chłopców były spożyte przez nich blisko dobę wcześniej winogrona. Do tragedii doszło w północno-wschodniej Rumunii, w gminie Coarnele Caprei.

Winogrona, które zostały zjedzone przez braci, zostały spryskane mocnym środkiem owadobójczym. Zastosowana w oprysku chemia była bardzo trująca. Diana Cimpoescu z lokalnej jednostki ratowniczej SMURD Iasi przekazała w rozmowie z mediami, że u młodszego, 3-letniego chłopca stwierdzono zatrzymanie krążenia, a u starszego senność, zdezorientowanie i obustronne rozszerzenie źrenic, które wywołało zatrucie organofosforowe. Natomiast rodzice braci, jak informują lokalne media, do dzisiaj nie mogą uwierzyć w to, co się przytrafiło im dzieciom.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Oto najbardziej niebezpieczne województwa w Polsce:

Jak dobrze pamiętasz najlepsze horrory ery VHS? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Kto zabija obozowiczów w kultowym slasherze „Piątek trzynastego” z 1980 roku?
Koloseum - Krzysztof Rozpara