Memy

Black Friday 2023. Tak internauci kpią z Czarnego Piątku. Zobacz najlepsze memy!

2023-11-24 9:42

Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Jest obchodzony zawsze w tym samym czasie. Co roku przypada przed okresem świątecznych zakupów, w ostatni piątek listopada. W tym roku Black Friday będzie obchodzony w Polsce 24 listopada. Nadchodzące wyprzedaże stały się już tematem internetowych memów. Zobacz najśmieszniejsze obrazki!

Black Friday 2023. Najśmieszniejsze memy internautów!

Black Friday jest dniem, na który czeka na całym świecie wiele osób. Największe wyprzedaże odbywają się zazwyczaj w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii czy Australii. Od kilka lat Czarny Piątek jest również nieodłącznym elementem polskiego handlu. Jednakże nie wszyscy są przekonani do listopadowego szaleństwa zakupów. Internauci rozpoczęli już tworzenie memów, które w prześmiewczy sposób pokazują, jak wygląda Black Friday na naszym podwórku.

Black Friday wypada w tym roku 24 listopada. W następnych dniach w wielu sklepach rozpocznie się Black Weekend, który jest kontynuacją Czarnego Piątku. W tym roku wypada on w dniach 25-26 listopada.

Zobacz najlepsze memy internautów o Black Friday! [GALERIA]

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak dobrze znasz film "Psy"? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 8
Jakie miasta pełniły rolę plenerów podczas produkcji filmu?
Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót ojca Marysi i Dominiki! Julita zostanie kochanką Jakuba Wenerskiego