sanah: koncerty 2024 - DANSING. Kiedy i gdzie? Jakie są ceny? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: sanah / Magic Records Poland sanah: koncerty 2024 - DANSING. Kiedy i gdzie? Jakie są ceny? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Kultura

Bajkowa sanah wystąpi w Tarnowie. Kiedy odbędzie się koncert? Ile kosztują bilety?

2023-12-28 8:27

sanah, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, wystąpi w Tarnowie w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej „BAJKOWA sanah: Dansing”. Wydarzenie odbędzie się w Arenie „Jaskółka” Tarnów. Artystka zagra również kameralny koncert „Poezyje i nie tylko” w Centrum Sztuki Mościce. Na ten występ bilety zostały już jednak wyprzedane w mgnieniu oka. Czy można jeszcze dostać bilety na koncert sanah w Arenie „Jaskółka” Tarnów? Ile kosztują? Sprawdźcie szczegóły w naszym materiale.

Bajkowa sanah w Tarnowie. Kiedy koncert w Arenie „Jaskółka” Tarnów?

W pierwszej połowie 2024 roku sanah, jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych artystek na polskiej scenie muzycznej, wyruszy w trasę koncertową, podczas której zagra w największych halach widowiskowych w kraju. 30 listopada wokalistka ogłosiła daty i miejsca swoich przyszłorocznych występów. Na koncertowej mapie sanah ponownie nie zabrakło Tarnowa. Muzyczna uczta w ramach trasy „BAJKOWA sanah: Dansing” odbędzie się w małopolskim mieście 4 marca 2024 roku w Arenie „Jaskółka” Tarnów. Start przewidywany jest na godzinę 20:30.

Liryczna odsłona twórczości sanah przypadła do gustu jej fanom tak bardzo, że nadchodząca trasa „Poezyje i nie tylko” wyprzedała się w mgnieniu oka! Artystka przygotowała jednak również coś dla osób, które, na koncertach, od wygodnych foteli i wieczorowych strojów, wolą taneczne szaleństwo w rytm energetycznych przebojów. BAJKOWA sanah: Dansing to halowe koncerty w 10 miastach w Polsce, m.in. w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Gliwicach i Gdańsku/Sopocie, które odbędą się wiosną 2024 roku – czytamy na stronie organizatorów trasy koncertowej sanah.

Bilety na koncert sanah w Tarnowie. Ile kosztują? Czy można jeszcze je kupić?

Sprzedaż biletów na trasę koncertową „BAJKOWA sanah: Dansing” ruszyła 30 listopada, czyli w dniu ogłoszenia występów w największych halach widowiskowych w kraju. Ceny biletów zaczynają się od 139 złotych i sięgają do 509 złotych (miejsca specjalne). Cena jest uzależniona od odległości od sceny oraz od formy miejsca – siedzące lub stojące. W przypadku tych pierwszych obowiązują następujące ceny: 139, 179, 199, 219 i 509 złotych. Natomiast za miejsca na płycie trzeba zapłacić 159 lub 209 złotych. Z zakupem biletów lepiej nie zwlekać, gdyż koncerty sanah zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i szybko się wyprzedają. Bilety na koncert sanah są dostępnie na stronie eventim.pl.

Quiz. Jak dobrze pamiętasz polskie przeboje po 2000 roku? Test dla największych fanów!

Pytanie 1 z 10
Piotr Kupicha w przeboju „Jak anioła głos”, pochodzącym z debiutanckiej płyty grupy Feel pt. „Feel” z 2007 roku, śpiewa, że jego dobytek to:

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Kasia Kowalska z koncertem MTV Unplugged Last Call w Centrum Sztuki Mościce [ZDJĘCIA]

Elżbieta Zapendowska zaskoczyła opinią na temat Sanah