dziecko przemoc

i

Autor: Pixabay

Akcja łowców pedofili pod Tarnowem. 40-latek ostrzegał 13-latkę: „Tylko nie mów nikomu”

Łowcy pedofili z Fundacji ECPU Polska doprowadzili do zatrzymania 40-letniego mieszkańca Ostruszy, miejscowości położonej w powiecie tarnowskim, w gminie Ciężkowice, który nawiązał w internecie kontakt z 13-letnią dziewczynką, będącą tzw. wirtualnym dzieckiem. Akcja miała charakter priorytetowy z uwagi na wyjątkową szkodliwość dla zdrowia psychicznego potencjalnych realnych ofiar mężczyzny.

Łowcy pedofilii doprowadzili do zatrzymania 40-latka z powiatu tarnowskiego

Łowcy pedofili z Fundacji ECPU Polska, demaskującej osoby popełniające przestępstwa dotyczące seksualnego wykorzystywania małoletnich, przeprowadzili akcję zatrzymania 40-letniego mieszkańca podtarnowskiej miejscowości Ostrusza, który nawiązał w sieci kontakt z 13-letnią dziewczynką, będącą tzw. wirtualnym dzieckiem. Mężczyzna zmuszał dziecko do masturbacji, a także zastraszał, że poinformuje o wszystkim jej mamę oraz szkołę. Działania 40-latka wskazywały, że stosuje wobec dziewczynki przemoc psychiczną, co w przypadku realnego dziecka mogłoby doprowadzić do targnięcia się potencjalnej ofiary na swoje życie. W związku z tym, jak poinformowali na swoim oficjalnym Facebooku łowcy pedofili, miała charakter priorytetowy.

– W odrażający sposób zmuszał dziewczynkę do masturbacji m.in. przy wykorzystaniu ogórka lub marchewki. Kazał jej władać te warzywa do pochwy, odbytu, a następnie do buzi. Dokładnie instruował jak ma się dotykać. Pisał do niej: "jestem starszy od ciebie i wiem co jest dobre. Przyda ci się to w życiu". Nie docierało do niego, że dziecko nie chce tego robić i odczuwa ból. Wielokrotnie straszył, że jeśli nie będzie go słuchać, to o ich konwersacji poinformuje szkołę i przyjedzie do mamy dziewczynki. Za "karę" kazał głębiej wkładać warzywa do otworów ciała. Wysłał zdjęcie swojego penisa, pisał że dziecko go weźmie do buzi. Uważał, że dziewczynki w tym wieku tak muszą robić. Szantażem zmusił ją do podania swojego numeru i do rozmowy telefonicznej. Standardowo – jak wszyscy o skłonnościach pedofilskich pisał do dziecka słowa: "tylko nie mów nikomu". Był już karany za przestępstwa o charakterze pedofilskim! – czytamy na oficjalnym Facebooku Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili.

40-letni mieszkaniec Ostruszy po prowokacji łowców pedofili został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Więcej szczegółów z przeprowadzonej akcji znajduje się na oficjalnym Facebooku Fundacji ECPU Polska.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ o kobiecych przedmiotach. Czy wiesz, co to jest?

Pytanie 1 z 8
Czym jest "baking"?
Ukradli panu Stanisławowi wózek, bo nie chcieli iść pieszo