Kamień milowy Guns N' Roses - kultowy teledysk z 2 MILIARDAMI wyświetleń na YouTubie! To pierwszy klip z lat 90., który tego dokonał

i

Autor: Materiały prasowe Kultowy teledysk Guns N' Roses nadal cieszy się ogromną popularnością!

QUIZ

Quiz. Rockowe i metalowe hity o wakacjach. Pamiętasz, kto śpiewał te piosenki?

Najbardziej szalone wakacyjne przeboje zostały stworzone przez zespoły rockowe! Takie piosenki mają również na składzie kapele metalowe. W końcu lato jest czasem, kiedy odbywa się najwięcej koncertów plenerowych i festiwali muzycznych. A wtedy ostre brzmienia wchodzą przecież najlepiej! Przygotowaliśmy quiz z najlepszymi piosenkami wakacyjnymi nagranymi przez grupy rockowe i metalowe. Komplet punktów zdobędą tylko prawdziwi fani!

Tak o wakacjach śpiewają rockowe i metalowe kapele! Pamiętasz te piosenki? Quiz

Muzyka rockowa to nie tylko mocne dźwięki i buntownicze teksty, ale również ballady miłosne i piosenki, przy których dobra zabawa jest gwarantowana. Jak się okazuje, ciężko grające kapele, zarówno rockowe, jak i metalowe, mają na składzie numery z wakacjami w tle.

Przygotowaliśmy dla was test wiedzy z 10 pytaniami, dzięki któremu przypomnicie sobie najlepsze wakacyjne przeboje nagrane przez zespoły rockowe i metalowe. Warto więc przystąpić do quizu i sprawdzić swoją wiedzę. Życzymy powodzenia!

Quiz. Rockowe i metalowe hity o wakacjach. Pamiętasz, kto śpiewał te piosenki?

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewał przebój „Permanent Vacation”?

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Premiera nowego projektu Totentanz. Koncert prawie bez prądu zachwycił tarnowską publiczność [GALERIA]

Bon Jovi - największe przeboje legendy rocka lat 80.