Sylvester Stallone jako Rambo

i

Autor: AKPA

QUIZ

Quiz. Jak dobrze pamiętasz serię „Rambo”? Te filmy przeszły do historii kina!

2024-04-19 17:38

John Rambo, w którego postać wcielił się Sylvester Stallone, jest jedną z najważniejszych ikon popkultury, a także punktem odniesienia dla amerykańskiego kina akcji. Pierwsza część przygód weterana wojny w Wietnamie zadebiutowała na ekranach kin w 1982 roku i stała się wielkim przebojem. Film doczekał się czterech kontynuacji, które odniosły ogromny komercyjny sukces. Przygotowaliśmy quiz ze znajomości kultowej serii „Rambo”. Maksimum punktów zdobędą tylko prawdziwi znawcy kina akcji!

Jak dobrze pamiętasz kultową serię „Rambo”? Quiz

Film „Rambo: Pierwsza krew”, w którym w tytułową rolę wcielił się Sylvester Stallone, zadebiutował na ekranach kin w 1982 roku. Produkcja szybko doczekała się miana kultowej i doczekała się czterech kontynuacji: „Rambo 2” (1985), „Rambo 3” (1988), „John Rambo” (2008) i „Rambo: Ostatnia krew” (2019).

Przygotowaliśmy dla was test wiedzy z 15 pytaniami, dzięki któremu przypomnicie sobie serię filmową „Rambo”. Warto więc przystąpić do quizu i sprawdzić swoją wiedzę. Życzymy powodzenia!

Quiz. Jak dobrze pamiętasz serię „Rambo”? Te filmy przeszły do historii kina!

Pytanie 1 z 15
Kto jest autorem powieści, na podstawie której powstał scenariusz filmu „Rambo: Pierwsza Krew”?

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl