straż miejska

i

Autor: Straż Miejska w Tarnowie (strazmiejska.tarnow.pl)

Niespokojny poranek w centrum Tarnowa. Zaczęło się od kopania elewacji budynków, a skończyło na bójce

2023-02-08 10:16

W niedzielę, 5 lutego 2023 roku, we wczesnych godzinach porannych doszło w centrum Tarnowa do serii incydentów z udziałem grupy osób przemieszczających się ulicą Krakowską. Najpierw jeden z mężczyzn wyładował swoją agresję kopiąc przydrożne iglaki, a następnie zaczął uderzać w elewację budynków. Poranne popisy zarejestrowało oko kamery miejskiego monitoringu.

Poranne wybryki w centrum Tarnowa. Wszystko zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu

W niedzielę, 5 lutego 2023 roku, nad ranem grupa osób przechadzających się ulicą Krakowską w Tarnowie postanowiła skopać wszystko, co napotka na swojej drodze. Najpierw jeden z mężczyzn potraktował kopniakami przydrożne iglaki, po czym przerzucił się na elewację budynków stojących wzdłuż ulicy Krakowskiej. Przemieszczająca się po centrum miasta grupa wdała się na koniec w bójkę. Wszystko obserwował operator miejskiego monitoringu, który powiadomił o porannych wybrykach funkcjonariuszy straży miejskiej oraz oficera dyżurnego Komisariatu Policji Tarnów-Centrum.

Na ulicę Krakowską skierowano patrole straży miejskiej i policji. Mundurowi zastali tam grupę niepokornych spacerowiczów i podjęli wobec nich interwencję. Mężczyzna, który wyładował swoją agresję na iglakach i elewacji budynków, został zatrzymany przez tarnowskich policjantów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Znaki zakazu w Polsce. Masz prawo jazdy? Nie skompromituj się

Pytanie 1 z 10
Co oznacza ten znak?
QUIZ. Znaki zakazu w Polsce. Masz prawo jazdy? Nie skompromituj się
Wyrok dla Huberta S., który jadąc pijany zabił żołnierza