Wiadomości

Najmłodsze babcie show-biznesu. Małgorzata Lewińska dołączyła do tego grona! [GALERIA]

2024-06-24 11:12

Małgorzata Lewińska, aktorka telewizyjna i teatralna, której popularność przyniosła rola Patrycji Cwał-Wiśniewskiej w serialach „Lokatorzy” i „Sąsiedzi”, niebawem dołączy do najmłodszych babć show-biznesu. 53-latka podzieliła się szczęśliwą wiadomością w rozmowie w programie „Dzień dobry TVN”. Jesteście ciekawi, które celebrytki zaliczaj się do tego grona? Sprawdźcie w naszej galerii!

Najmłodsze babcie show-biznesu. Dołączyła do nich Małgorzata Lewińska

53-letnia Małgorzata Lewińska, która zdobyła serca widzów rolą Patrycji Cwał-Wiśniewskiej w serialach „Lokatorzy” i „Sąsiedzi”, wyznała w rozmowie w programie „Dzień dobry TVN”, że niebawem zostanie babcią. Tym samym aktorka dołączy do grona najmłodszych babć show-biznesu.

— Jestem szczęśliwa z tego powodu. Sama jestem jedynaczką i nigdy nie mogłam zrozumieć, że w rodzinie mogą być konflikty takie, że ludzie się do siebie do końca życia czasem nie odzywają. [...] Zawsze chciałam, żeby moje córki miały taką bardzo bliską relację. Ja to po prostu afirmowałam — powiedziała w „Dzień dobry TVN”, cytowana przez portal Onet.pl, Małgorzata Lewińska.

Wśród najmłodszych babć show-biznesu znajdują się m.in. Agata Młynarska, Katarzyna Dowbor i Grażyna Szapołowska. Rekordzistką zestawienia jest hollywoodzka gwiazda Whoopi Goldberg, która została babcią w wieku zaledwie 34 lat. Najmłodsze babcie show-biznesu znajdziecie w poniższej galerii!

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Polskie przeboje o plaży i morzu. Jak dobrze pamiętasz wakacyjne piosenki?

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewał przebój „Na jednej z dzikich plaż”?
M jak miłość. Kama i Marcin znowu szczęśliwi! Tak Michalina Sosna i Mikołaj Roznerski tańczą w nowej czołówce