Baśka Kwarc

i

Autor: AKPA/Grąbczewski Baśka Kwarc

Wiadomości

Baśka Kwarc była gwiazdą polskiego internetu. Fani nagrali ją w nietypowej sytuacji. Jak teraz wygląda?

2024-06-25 14:58

Baśka Kwarc ponad dekadę temu podbiła polski internet. Stała się niezwykle popularna dzięki swojemu nieszablonowemu stylowi życia i kontrowersyjnym wypowiedziom. Zyskała też grono wiernych fanów, którzy czekali na jej kolejne nagrania. Jednak, jak to często bywa w przypadku sezonowych gwiazd, nie przetrwała próby czasu i przestała publikować w sieci. Niedawno została spotkana przez fanów, a na TikToku pojawiło się nagranie, w którym prosi o pieniądze.

Jak wygląda teraz Baśka Kwarc? Fani nagrali po latach dawną gwiazdę polskiego internetu

Baśka Kwarc kiedyś podbijała polski internet. Ukrywające się pod tym pseudonimem Barbara Rogowska zadebiutowała w serwisie YouTube 14 lat temu. Publikowała na swoim kanale krótkie nagrania, w których pokazywała swoją codzienność. Jej ostry język i krytyczne opinie o polityce czy sytuacji społecznej spotkały się z dużą aprobata odbiorów i przyniosły popularność. Największy rozgłos zyskała dzięki serii „Blog Baśki” oraz paradokumentalnemu serialowi „Klatka B” na tivi.pl i Polsat Play. Na swoim kanale zebrała natomiast prawie pół miliona followersów. Ostatni filmik opublikowała blisko dziesięć lat temu. Od tamtego czasu pojawiała się jako „gość specjalny” na różnych eventach i planowała dalszą karierę. Jednak kilka lat temu zniknęła z internetu.

Niedawno Baśka Kwarc, którą można spotkać na ulicach Wrocławia, została nagrana przez nastolatków, a filmik, w którym prosiła o pieniądze, trafił, jak to bywa w obecnych czasach, na social media. Grupa młodych ludzi rozpoznała byłą gwiazdę internetu i wypowiedziała się w samych superlatywach o jej działalności. Na koniec dwaj nastolatkowie chcieli zrobić sobie z nią zdjęcie. Jednak Baśka Kwarc postawiła jeden warunek – chciała za wspólną fotografię 10 złotych. Kiedy jej fani się zgodzili i zaczęli pozować z nią do zdjęcia, zaczęło to wzbudzać ciekawość przechodniów. Wtedy kobieta się speszyła i powiedziała: „Dobra, bo się wszyscy gapią, cały rynek”. Nagranie z tego spotkania trafiło na TikToka. Możecie je obejrzeć poniżej.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Najmłodsze babcie show-biznesu. Małgorzata Lewińska dołączyła do tego grona! [GALERIA]

Quiz. Polskie przeboje o plaży i morzu. Jak dobrze pamiętasz wakacyjne piosenki?

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewał przebój „Na jednej z dzikich plaż”?
Małgorzata Tomaszewska niedawno się zaręczyła. Teraz po raz pierwszy pokazała partnera