Podróże

Najpiękniejsze jeziora w Małopolsce. To idealne miejsca na weekendową wycieczkę [GALERIA]

2024-05-22 16:28

Małopolska jest jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów turystycznych na mapie naszego kraju. Znajduje się tutaj wiele zabytków, wśród których prym wiodą zamki, rezydencje, kościoły, cerkwie czy kapliczki. Jednak w województwie nie brakuje również innych atrakcji. Niewątpliwie zaliczają się do nich jeziora. Małopolska jest miejsce, w którym nie brakuje wspaniałych zbiorników wodnych, zarówno naturalnych, jak i sztucznych. W naszej galerii znajdziecie najpiękniejsze jeziora w tej części Polski!

Najpiękniejsze jeziora w Małopolsce. Te miejsca warto odwiedzić!

Małopolska wyróżnia się na tle całego kraju mnogością atrakcji turystycznych. Jej położenie historyczne sprawia, że właśnie tutaj znajduje się najwięcej zabytków architektonicznych, nierzadko sięgających zamierzchłych czasów. Przez wielu turystów i podróżników jest wskazywana jako najatrakcyjniejszy region w Polsce. Odwiedzając to województwo nie można przejść również obojętnie obok majestatycznych gór, wspaniałych lasów, a także jezior.

Małopolska słynie z niezwykle urodziwych sztucznych i naturalnych zbiorników wodnych, które cieszą się popularnością wśród turystów. Które jeziora warto odwiedzić podczas weekendowego wypadu do Małopolski? W naszej galerii znajdziecie te najpiękniejsze!

Najpiękniejsze jeziora w Małopolsce. Te miejsca warto odwiedzić w weekend! [GALERIA]

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy Małopolska jest najpiękniejszym regionem w naszym kraju?
Listen on Spreaker.