Memy

Najlepsze memy z okazji 75. urodzin Jarosława Kaczyńskiego. Te obrazki rozbawią cię do łez! [MEMY]

2024-06-18 8:07

Dzisiaj Jarosław Kaczyński obchodzi 75. urodziny. Prezes Prawa i Sprawiedliwości od czasu wygranych przez Prawo i Sprawiedliwość wyborów parlamentarnych w 2015 roku aż do utworzenia trzeciego rządu Donalda Tuska był uważany nie tylko za najważniejszego polskiego polityka, ale również za jedną z najbardziej wpływowych osób w kraju. Jego kontrowersyjne wypowiedzi upodobali sobie internauci, którzy chętnie wykorzystują wizerunek prezesa PiS w memach. Dlatego też z okazji urodzin Jarosława Kaczyńskiego przygotowaliśmy najlepsze obrazki, których stał się bohaterem.

75. urodziny Jarosława Kaczyńskiego. Najlepsze memy internautów z prezesem PiS w roli głównej

Jarosław Kaczyński urodził się 18 czerwca 1949 w Warszawie. Jest jedną z najbardziej barwnych postaci w polskiej polityce, a z wykształcenia doktorem nauk prawnych. W czasach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej był działaczem opozycji politycznej. W latach 1989-1991 senatorem I kadencji, a także posłem na Sejm I, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX i X kadencji, od 1991 od 1993, a następnie od 1997. Od 2003 roku sprawuje funkcję prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość. W latach 2006-2007 był prezesem Rady Ministrów, w latach 2020-2022 i w 2023 wiceprezesem Rady Ministrów, a w latach 2020-2022 przewodniczącym Komitetu Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych. Kandydował na urząd prezydenta RP w przedterminowych wyborach prezydenckich w 2010.

Z okazji 75. urodzin Jarosława Kaczyńskiego przygotowaliśmy galerię z najlepszymi memami internautów. Znajdziecie w nich obrazki, które pokazują prezesa Prawa i Sprawiedliwości od nieco luźniejszej strony. Odnoszą się one najczęściej do działalności politycznej Jarosława Kaczyńskiego, ale również są komentarzem do naszej polskiej rzeczywistości. Najzabawniejsze memy możecie obejrzeć w poniższej galerii!

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tych utworów bała się władza w PRL! Jak dobrze znasz zakazane polskie piosenki?

Pytanie 1 z 11
Który utwór Jacka Kaczmarskiego był w latach 80. hymnem opozycji w walce z władzami komunistycznymi?
MASTALEREK ATAKUJE TUSKA I KACZYŃSKIEGO!